ZEOflair, istenmeyen kokuların, lezzet vericilerinin ve uçucu organik bileşenlerin (VOC) uzaklaştırılması için toz halindeki son derece aktif zeolit adsorbentleridir. ZEOflair, toksik olmayan, kokusuz, mikro gözenekli, organofilik inorganik, serbest akışlı ve termal kararlı beyaz tozlardır ve koku ve diğer uçucu organik bileşikler (VOC) için daha büyük moleküler adsorpsiyon kapasitesine sahiptir.
ZEOflair, termoplastik, duroplastikler, lifler, filmler, kaplamalar, cilalar, mürekkepler, boyalar veya otomotiv parçaları, gıda ve gıda dışı ambalajlar, tekstil, inşaat ve yapı parçaları ve mobilya olarak kullanılan yapı malzemeleri gibi katkı maddeleri olarak kullanılır.
ZEOflair toz formunda veya bir masterbatch formunda kolaylıkla katkı maddesi olarak kullanılabilir. Nihai üründeki tipik ZEOflair miktarı% 0,3 ila% 0,8’dir ve fiziksel, kimyasal ve mekanik özellikleri değiştirmez. ZEOflair toksik olmayan maddelerdir.
ZEOflair, hidrokarbonların, çözücülerin ve diğer toksik ve toksik olmayan maddelerin ppm düzeylerine kadar etkin ve kalıcı olarak adsorbe olmasını sağlar. Bu etki, su varlığında bile gösterilir. Geniş ZEOflair ürünleri, hidrofobik sırasıyla hidrofilik kokular, tatlar veya uçucu organik bileşenlere farklı adsorpsiyon özellikleri sunar.

© 2017 Damla Kimya Tüm Hakları Saklıdır