Konsantratör kolonları içinde bulunan şiv diye bilinen bu zeolit ürünü Dünyada tek marka olan Zeochem Zeox Oıı ve Z12-07 Lix ürünleri kullanılmaktadır.

Nüfusumuz büyüdükçe ve solunum rahatsızlıkları artmaya devam ederken, oksijen açısından zenginleştirilmiş havaya olan ihtiyaç artmaktadır. Birçok şirket, müşterilere “aktif” bir yaşam sürmek için gerekli olan çok yönlülüğü sağlamak için Zeochem yüksek performanslı ZEOX® ürünlerini kullanan tıbbi oksijen konsantratörleri tasarlamakta ve üretmektedir. Zeochem’in en yüksek kalitede moleküler Sieve in geliştirilmesi ve üretilmesi konusundaki kararlılığı, endüstri içinde eşsizdir.

ZEOX® ürünleri basınçlı salınımlı adsorpsiyon (PSA) işlemlerinde havadaki azotu adsorbe ederken, oksijenin hastanın ihtiyaçlarını karşılamak için sistemden geçmesine izin verir. Bu işlem sayesinde tıbbi oksijen konsantratörleri havayı arındırma ve oksijen seviyesini% 90’dan fazla konsantre etme yeteneğine sahiptir.

Azotun oksijene karşı adsorpsiyonu için üstün seçicilik, tüm ZEOX® ürünlerinde bulunur.

ZEOX® OII, tıbbi oksijen konsantratörlerinde dakikada 10 litreye kadar akış hızlarıyla kullanılan bir sodyum X tipi moleküler Sievedir.

ZEOX® Z12-07 ve ZEOX® Z12-49, minimum güç tüketimi ile küçük kişisel oksijen konsantratörlerine izin vermek için kullanılan lityum düşük silis X tipi moleküler eleklerdir.

Zeochem, tıbbi oksijen pazarını ilerletmek için yeni nesil ZEOX® moleküler elek üretmeye odaklanmış özel bir Ar-Ge personeline sahiptir. Teknik personelimiz konsantratör üreticileri ile tıbbi oksijen konsantratörlerinin tasarımında, üretiminde ve genel kalitesinde yardımcı olmak için yakından çalışır.

© 2017 Damla Kimya Tüm Hakları Saklıdır